ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (Σχολ. έτος 2022 - 2023)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου μας, κατόπιν συνεδριάσεως των εκλεγμένων μελών στις  11/10/2022 , έχει την παρακάτω σύνθεση:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ                             ΔΕΛΗ – ΠΑΤΣΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ                    ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ          ΚΑΒΑΛΑΡΗ - ΠΟΝΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΙΔ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ                 ΣΙΑΝΟΥ – ΧΑΛΙΚΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΑΜΙΑΣ                                  ΠΑΝΕΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΗΘΟΣ ΤΑΜΙΑΣ                   ΚΑΓΙΑ - ΜΠΑΤΑΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΦΟΡΟΣ                                 ΜΠΑΛΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΟΣ                                   ΚΡΕΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ                                   ΛΑΘΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σας ενημερώνουμε ότι το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου θα συνεδριάζει τακτικά την πρώτη Τρίτη κάθε μήνα στις 8:30 μ.μ., στο χώρο του αμφιθεάτρου. Οι συνεδριάσεις είναι ανοικτές και θα θέλαμε την όσο το δυνατόν μεγαλύτερη συμμετοχή σας.

Το e-mail  του Συλλόγου είναι:    syllogosgoneon.3gymn.ilioupoli@gmail.com

Η σελίδα μας στο Facebook είναι:      3ο Γυμνάσιο Ηλιούπολης - Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων

Ευχόμαστε να έχουμε μια δημιουργική χρονιά όλοι μαζί με γνώμονα το καλό των παιδιών και του σχολείου.

Τα μέλη του Συλλόγου

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (Σχολ. έτος 2021 - 2022)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου μας, κατόπιν συνεδριάσεως των εκλεγμένων μελών στις 23/11/2021, έχει την παρακάτω σύνθεση:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ                             ΔΕΛΗ – ΠΑΤΣΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ                     ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ            ΠΑΝΑΓΗ – ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΙΔ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ                  ΣΙΑΝΟΥ – ΧΑΛΙΚΙΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΑΜΙΑΣ                                   ΠΑΝΕΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΗΘΟΣ ΤΑΜΙΑΣ          ΦΑΡΜΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΦΟΡΟΣ                    ΜΠΑΛΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΟΣ                                   ΤΑΣΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΛΟΣ                                   ΚΡΕΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Το e-mail  του Συλλόγου είναι:    syllogosgoneon.3gymn.ilioupoli@gmail.com

Η σελίδα μας στο Facebook είναι:      3ο Γυμνάσιο Ηλιούπολης - Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων

Σε αυτή την προσπάθεια σας χρειαζόμαστε όλους κοντά μας με ιδέες και προτάσεις, ώστε να καταφέρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.

Τα μέλη του Συλλόγου

syllogosgoneon.3gymn.ilioupoli@gmail.com

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ:

Η εφορευτική επιτροπή που εκλέχτηκε στην γενική συνέλευση του συλλόγου στις  05/12/2016, προσκαλεί όποιον γονιό ενδιαφέρεται να θέσει υποψηφιότητα στις εκλογές  που θα διεξαχθούν για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. του συλλόγου μας την Τετάρτη  21/12/2016 (09.00-19.00).

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν τις δηλώσεις  υποψηφιότητας έως την Παρασκευή 16/12/2016. Η εφορευτική θα βρίσκεται στο σχολείο την τελευταία ημέρα υποβολής υποψηφιοτήτων 18.00-20.00 προκειμένου να παραλαμβάνει τις αιτήσεις των υποψηφίων. Τηλέφωνα επικοινωνίας:

Πρόεδρος: ΚΟΛΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (Ζαχαρίας Νικόλας Γ3 -  6974073023)

Τα μέλη:

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (Χατζηγιάννης Γιώργος Α4 – 2109921511)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ   (Κορρές Μάρκος  Α2 – 6937473541)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΟΥΡΑ (Παρασκευοπούλου Δήμητρα Α2 – 6947261401)

Στις εκλογές μπορούν να λάβουν μέρος όλα τα ταμειακώς ενήμερα μέλη του συλλόγου.

Η ανακοίνωση θα σταλεί και ηλεκτρονικά στα mail που έχουν δηλωθεί στο σχολείο.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Καλούμε τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου στην Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Ηλιούπολης,

την ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 και ώρα 18:30

στο αμφιθέατρο του σχολείου με θέματα:

1. Απολογισμός απερχόμενου ΔΣ

2. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                    Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΑΡΓΥΡΟΚΩΣΤΑ – ΛΑΤΣΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ         ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ηλιούπολη, 30/11/2016

Αγαπητοί γονείς

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου Ηλιούπολης, οργανώνει και αυτή τη σχολική χρονιά την “Ομάδα Παραδοσιακών Χορών” του σχολείου μας.

Οι συναντήσεις της ομάδας θα γίνονται κάθε Κυριακή από τις 11:30 ως τις 13:30 στο αμφιθέατρο του σχολείου μας.

Η πρώτη συνάντηση θα γίνει την Κυριακή 11 Δεκέμβρη.

Παρακαλούμε όσα παιδιά ενδιαφέρονται για τη συμμετοχή τους στη Ομάδα των Παραδοσιακών χορών, να επιστρέψουν συμπληρωμένη την παρακάτω Υπεύθυνη Δήλωση, μέχρι την Παρασκευή 9 Δεκέμβρη.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ